SCADA Sistemleri

Blog Single

Saha cihazlarının ve kontrol merkezi yazılımını kapsayan kapsamlı mühendislik hizmetleri, müşterinin ihtiyaç ve tercihlerine yönelik kullanılan RTU’ların desteğiyle SCADA sistemlerinin işletme, bakımı ve satış sonrası her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Uzak Terminal Ünitesi(RTU) olarak TEDAŞ şartnamelerine uygun, yüksek elektromanyetik uyumluluk, güçlü PLC özellikleri ve çoklu haberleşme kanal ve protokolleri desteğiyle EDAŞ’larda sıklıkla tercih edilen Siemens, Mikrodev, WAGO veya ABB RTU kullanılmaktadır.

GOLD POWER ENERJİ olarak SCADA sistemleri alanında;

Mühendislik

Enerji santrallerinin ve trafo dağıtım merkezlerinin SCADA sistemi'ne dahil edilebilmesi için saha mühendislik/montaj işlemleri ve merkezi kontrol izleme sisteminin tasarımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu faaliyetlerin gerçekleştirilebilmesi için uzman kadromuz ve  kalite ekipmanlarımız mevcuttur.

Yazılım

Proje gereksinimlerinize göre  kapsamlı, yüksek kaliteli  ve yüksek performanslı yerel bir HMI SCADA  Ekranı veya uzaktan erişilebilir  uluslarası platformlarda kendini kanıtlamış merkezi kontrol izleme sistemlerimiz mevcuttur.

Donanım

Enerji ve endüstriyel otomasyon sektörlerinde çözüm ortaklarımız ile birlikte proje gereksinimlerinize göre uluslararası platformlardaki farklı projelerde kanıtlanmış başarıya sahip, yüksek kaliteli ve yüksek performanslı Uzak terminal birimi(RTU)'lar 3G/4G Ağ geçitleri, Kalite kaydediciler, Akıllı elektronik cihaz(IED)'ler ve ölçüm cihazlarımız mevcuttur.

Teknik İşletim, Bakım ve Onarım

Enerji santrallerinin ve trafo dağıtım merkezlerinin SCADA sistemlerinin ihtiyaçlarınıza göre teknik işletim, bakım ve onarım hizmetlerimiz mevcuttur.

Eğitim

Uzman mühendis kadromuz ile ilgili personellerinizi kapsayacak operasyon, bakım ve sistem mühendisliği alanında eğitim hizmetlerimiz mecvuttur. Kapsamlı eğitimlerimiz ile personelleriniz sistemi kontrol edebilecek, işletebilecek, izleyebilecek, denetleyebilecek, sistemdeki donanımlara ait arızaları tespit edebilecek ve bakımını yapabilecek seviyeye geleceklerdir.

 

Görseller
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?